Katarzyna Borycka grafik i fotograf młodego pokolenia z pasją łączący swoje zainteresowania z pracą zawodową. W roku 2011 ukończyła Anima Art, uzyskując tytuł zawodowy technik grafik, a w rok później Akademię Fotografii w Krakowie, gdzie doskonaliła swoje umiejętności w różnych technikach fotograficznych. Ukończyła studia graficzne na Wydziale Grafiki krakowskiej ASP w 2015 roku uzyskując tytuł licencjata. Dyplom zrealizowała w Pracowni Książki. Studia magisterskie ukończyła na tej samej uczelni w 2017 roku. Zrealizowała dyplom w technice wklęsłodruku. Od 2014 roku prowadzi profesjonalne studio fotograficzne w Krakowie - Studio Vintage. Pracuje głównie jako freelancer.

 

"Myślę, że najważniejszy jest kontakt z drugą osobą, w końcu dopiero wspólnie udaje się stworzyć coś wspaniałego. Pracując w wyuczonym zawodzie mam ciągłą możliwość rozwjania swoich pasji.

Fotograficznie oferuję sesje reklamowe, modowe, lookbooki, produkt, portret i sesje biznesowe jak równeiż sesje rodzinne. Organizuję plany zdjęciowe i prowadzę profesjonalne studio, w którym pracują ekipy fotograficzne i filmowe.

Jako grafik specjalizuję się w ilustracji, książce, składach publikacji, projektowaniu identyfikacji wizualnych dla firm i marek.

Prywatnie fotografuję analogowo, zajmuję się tradycyjnymi technikami druku, głównie wklęsłodrukiem oraz rysunkiem i malarstwem."